DERINN SAFETY | Derinn İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri İzmit|Kocaeli İş Güvenliği Koruyucu Malzemeleri | www.derinnsafety.com

Mavi Bilge

DERINN SAFETY, kuruluşundan itibaren mühendislik, eğitim ve danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere tüm sektörlere çözüm üreten bakış açısıyla müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurum ve kuruluşlara hizmet sunan MAVİ BİLGE'nin tescilli markasıdır. DERINN SAFETY, profesyonel bilgi birikimi ve konusunda uzman kadrosuyla kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlarına yönelik olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında danışmanlık, eğitim ve iş güvenliği malzemeleri başlıkları altında; kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışıyla yaratıcı ve etkili çözümler sunmaktadır.

İş Güvenliği malzemeleri kapsamında; her türlü ihtiyaca cevap vermeyi ilke edinmiştir. Ana başlıklar halinde; CE sertifikasına sahip birçok markanın ürünlerini pazarlamaktadır. En yaygın olarak baretler, gözlükler, eldivenler, kulaklıklar, iş ayakkabıları, iş pantolonları, tshirtleri, iş yelekleri, iş tulumları, iş önlükleri, yağmurluklar, emniyet kemerleri, hijyenik koruyucular, kaynak malzemeleri, gaz ölçüm cihazları, güvenlik duşları, yangın ekipmanları, ışıklı, konik bariyerler, hız kesiciler, emniyet şeritleri, güvenlik fileleri, kaymaz paspas, ilkyardım malzemeleri, bel tipi çantalar, emniyetli falçata, elektirksel yalıtkan paspaslar, iş sağlığı ve güvenliği defterleri, ramak kala/öneri kutuları, uyarı ikaz levhaları ve atık konteynerleri gibi geniş bir yelpazede ürün gamına sahiptir. İş Güvenliği konusunda her türlü eğitime cevap vermektedir. Kişisel koruyucu donanımların kullanımı, iş güvenliği ekipmanları risk analizi - risk değerlendirmesi konusunda da her türlü desteği sağlamaktadır.

Mavi Bilge

MAVİ BİLGE Mühendislik Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konusunda hizmet sunduğu kurum ve kuruluşların çalışanlarına yönelik davranışsal iş güvenliği kültürünü iş güvenliği uzmanları ile birlikte oluşturmaktadır. Düzenlemiş olduğu eğitim faaliyetleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda gerek teknik emniyet koşulları başta olmak üzere düzenli olarak firma içi risk değerlendirmesi çalışmalarını değişik analiz yöntemleri ile risk kontrol sistemleri oluşturarak bütün çalışanların risk analiz yaklaşımlarının uygulanabilir olması, gerekse periyodik kontrol ve periyodik ölçümlerle sistemsel bir yaklaşım gerçekleştirmektedir.

Ayrıca faaliyet yelpazesini elektriksel periyodik kontroller (topraklama ölçümleri, paratoner ölçümü, aydınlık seviyesi ölçümü, katodik koruma ölçümü, termal kamera ölçümü, trafo ölçümleri vb.) ve enerji yönetimi konularında tecrübeli Yetkilendirme Belgelerine sahip Müşavir Elektrik Mühendisleri ile daha da genişletmektedir. Bu bağlamda Mavi Bilge yönetiminin hedefi, hizmet sunduğu işyerlerinde yürütülen bütün faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm çalışanların da katılımıyla sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratarak verimliliği arttırmak ve sıfır iş kazasına ulaşmaktır.

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü, iş güvenliği eğitimleri, risk analizi çalışmaları, acil durum planlarının işlerliği, yangın güvenliği, mevzuat takibi, kişisel gelişim eğitimleri, periyodik kontroller - periyodik ölçümler, teknik emniyet kurallarının oluşturulması, yönetim sistemlerinin oluşturulması, güvenlik denetimi ve iş güvenliği kontrollerinin sağlanması, alt işveren - taşeron çalışanlarına yönelik iş güvenliği vb. eğitimlerin verilmesi gibi birçok konuda mühendislik, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Başarısını; başta müşteri ihtiyaçlarına farklı mühendislik çözümleri getirmesine, kalitesine, ekip çalışmasına ve müşteri ihtiyaçlarını tam zamanlı ve eksiksiz biçimde sunmasına bağlamaktadır.

MAVİ BİLGE Mühendislik Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

Profesyonel bilgi birikimi ve konusunda uzman kadrosuyla kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlarına yönelik olarak,
İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ (İSG), KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ, ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ, ISO 45001 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ gibi
sistemlerin kurulmasında danışmanlık, eğitim ve mühendislik ölçümlerinde kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışıyla yaratıcı ve etkili çözümler sunmaktadır.